Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 18:08   #32
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak na serio założył bym się o własny tyłek że żadne z was nie było by żadnymi asasynami, łowcami nagród, czy wojownikami.
O to to bym się nie zakładał..Zawsze się trafi jakaś aspołeczna jednostka, niemniej nie byłoby ich aż tak wielu..Choćby z tego, że popyt na usługi zabójców jest niewielki. Miasto może spokojnie funkcjonowac z jednym czy dwoma ludźmi od mokrej roboty ( a nawet nie mając żadnego przedstawiciela tej profesji), ale bez piekarzy , rzeźników juz nie..

Cytat:
Zabijanie jest przyjemne?
Zabijanie nie jest przyjemne, ale jest łatwe do nauczenia . A strach przed utratą życia bez problemu likwiduje skrupuły. Zabijać można się nauczyć, stąd w końcu biorą się całe pokolenia żołnierzy. Jedyny problemem jest ostra selekcja, dokonywana za pomocą mieczy/strzał/ bagnetów/kul przeciwnika.

Mnie dziwi taki pęd do lasu ..Życie na łonie natury może jest fajne w XXI wieku. Ale co innego mieszkać w szałasie (który najpierw trzeba zbudować, a po za tym miałem okazję przetestować..żadna atrakcja), strzelać z łuku do ruchomych i czujnych celów. Polować na słabsze zwierzątka, uciekać przed silniejszymi..Nie zapominajmy jeszcze o takich atrakcjach, jak ostre zimy ( i watachy wygłodniałych wilków), burze, krzesiwo i wiecznie mokry chust, niewygodne buty etc...
Wiecie co? Ja tam jednak wolę miasto..
Podpisano, urodzony mieszczuch

Cytat:
Chodziło mi o demony z WFRP
To one miały jakiś charakter ?!..Co prawda specjalistą w tym systemie nie jestem, ale w tych kilku dodatkach jakie miałem okazję przejrzeć, nie wykazywały ani krztyny charakteru, o inteligencji nie wspominając (wyjątek.. demon z Bogenchafen ,czy jakoś tak) Ot, podpakowane mięso armatnie..To jak to z nimi jest?
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 22-05-2007 o 18:18.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem