Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 18:40   #33
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Abishai ma trochę racji. W końcu wszyscy urodziliśmy się w czasach rozkwitu cywilizacji. I bądźmy szczerzy: czy na prawdę zrezygnowalibyśmy z łazienki, telefonu, kuchenki, pralki czy czego tam jeszcze?
Niech kobiety zabiorą głos i się wypowiedzą!! Nie wierzę, że pralibyśmy (prałybyśmy?? :]) na kamieniach bez mydła, jedli na wpół surowe mięso znad ogniska i chodzili za potrzebą za węgieł chaty lub w gęste krzaki. Ja jestem kobietą i to stanowczo nie dla mnie!! Za to stanowczo lubię tarzać się w cywilizacji :P Co mi nie przeszkadza spędzać miesiąca pod namiotem w środku lasu.
Mężczyźni mieli duże pole do popisu. A kobieta mogłaby być tylko żoną, sic! Chyba że uciekła z domu
Malkav3 piszesz o obronie miasta. Moim zdaniem to byłaby zbrodnia w afekcie lub wręcz obrona własna. I zabijanie z zimną krwią nie ma z tym nic wspólnego. Ja wiem, że z premedytacją nie zabiłabym. W afekcie raczej też nie bo nie jestem aż taka uczuciowa. Ale w obronie własnej? To byłby mój przypadek.

Twój też niczego sobie Malkav3
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem