Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2007, 18:58   #34
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Niech kobiety zabiorą głos i się wypowiedzą!! Nie wierzę, że pralibyśmy (prałybyśmy?? :]) na kamieniach bez mydła, jedli na wpół surowe mięso znad ogniska i chodzili za potrzebą za węgieł chaty lub w gęste krzaki. Ja jestem kobietą i to stanowczo nie dla mnie!!
Nie zapominaj o make-up'ie
Panowie, o zabijaniu z zimną krwią, przy obronie miasta, nie ma co mówić. Bo to jak napisała moja przedmówczyni była by obrona własna (miasta).
Jak potrafił byś z nożem podejść do osoby w środku nocy i ją zadźgać to biję pokłon. Jesteś mordercom pozbawionym uczuć. Ja chyba bym nie potrafił. A jak jeszcze dana osoba otworzyła by oczy i spojrzała by w moje to bym wymiękł na miejscu.
 
Panda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem