Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2016, 13:13   #110
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Tong uśmiechnął się szczerze.
- Przyganiał kocioł garnkowi - zerknął na zegarek, ale ten nie działał - Schowajcie się w buszu i czekajcie na sygnał. Jak będzie bezpiecznie i będziemy gotowi do odpłynięcia zawołam głosem gęsi.
- Tak, wiem że nie umiem naśladować głosów - rzekł Taj w odpowiedzi na sceptyczne spojrzenie partnera - I o to chodzi. Jak usłyszycie dziwny, do niczego nie pasujący głos, to będę ja. A teraz ukryjcie się i starajcie się nigdzie nie ruszać.
- John - Bestia poczekał aż dziewczyny się oddalą - Myślę, że najlepiej będzie zaczekać do zmroku. Pod osłoną ciemności łatwo przedostaniemy się do przystani motorówek. Pytanie, czy ograniczamy się do przejęcia transportu i znikamy czy będziemy starali się coś samemu uskutecznić. Masz jakiś pomysł, nieustraszony przywódco?
 
Jaśmin jest offline