Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2016, 23:07   #77
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
- A podobno nic więcej niż w raportach nie wiecie o tych przyjezdnych. Jak na nic to całkiem tego sporo. - Oliver wstał z łóżka na którym siedział i podszedł do Stevia. - Mogę zobaczyć? - spytał się wyciągając rękę ku niemu.

- Nie znam planu z koncertem. Ale wydaje mi się że nie jest to najlepszy pomysł. To jak wyjście na ich podwórko. Mówisz Bill że mają magiczne pieśni, a co jak im się nie spodoba rozmowa? Może zahipnotyzują publiczność i nas stamtąd wyniosą na kopach? Nie wiem, nie wiem. Wciąż, powiedz co zamierzaliście, bo dalej nie jest to jasne.

Temat śmierci i zemsty wolał przemilczeć. Póki góra nie zdecyduje w tej sprawie lub okoliczności nie będą tego wymagały, wolał się w to jeszcze nie mieszać.
 
Raist2 jest offline