Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2016, 06:37   #81
pppp
 
Reputacja: 1 pppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skał
- Przychodzisz z otwartymi rękami? - zapytał zaskoczony Wypłosz. To była rzeczywiście nowina biorąc pod uwagę czepiactwo nowego - Właśnie kwestionujesz moją lojalność wobec grupy. Albo przestań ją podważać, albo sam idź do rady i porozmawiaj z nimi na temat składu Rozjemców. Nie będę współpracował z kimś, kto od początku zarzuca mi nieszczerość. Zdobyłem informacje, dzielę się nimi z zespołem. To ty robisz z tego problem.

Stevie zatarł ręce. Spór sporem, ale była robota do wykonania.
- Niezależnie od tego, musimy się brać do pracy. Nie mogę ustalić gdzie się zatrzymali w mieście oprócz namiaru na knajpę, gdzie czasem przebywają. Tego chyba trzeba się będzie dowiedzieć poprzez dyskretną obserwację Rębaczy. Jak sądzicie, warto to zrobić?
 

Ostatnio edytowane przez pppp : 24-11-2016 o 10:36.
pppp jest offline