Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2016, 13:05   #88
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
To było niczym kopanie się z osłem, a nawet z osłami. Nie chcieli widzieć faktów, a argumenty tylko ich własne do nich przemawiały. Oliver zrezygnował z dalszej kłótni bo była bez sensu. Chcą tak działać? Niech działają. "Młodzi" poczekają aż starzy "weterani" będą ich potrzebować, to wtedy się zobaczy jak będzie. On przytakiwać bez racji nie będzie, nie ma też tutaj żadnej hierarchii żeby się ich słuchał, a i argumentować nie ma poco skoro czyjeś argumenty i fakty do nich nie trafiają.

- Ja proponuję się przespać na razie. - mówił oschłym, obojętnym tonem, spojrzał na zegarek - Jest dopiero 5:44, mamy nie całą godzinę do świtu. I tak nigdzie teraz się nie dostaniemy. A wypoczętym będzie się lepiej myśleć. W każdym razie. - podniósł się z łóżka - Miło było. Ja wracam do siebie spać. Gdzie i o której chcecie się znowu spotkać?
 
Raist2 jest offline