Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2016, 15:37   #93
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
- Bonusy? Jakie bonusy? - skomentował wywód Pomiotu - Ty chyba nie wiesz o czym ty mówisz. Ale dobra, może kiedyś na własne oczy się przekonasz czy mam jakieś “bonusy”. I przestańcie już z tymi pieprzonymi raportami, jak trzeba będzie to się napisze, ale NIGDY nie mówiłem że moje są lepsze czy cholernie dobre. Nie było tematu. - urwał ten temat.
- Pokój jest opłacony do 12, także góra nie oczekuje od nas żebyśmy już teraz ruszyli na miasto. - spokojnie zmienił temat - A o tej porze Bill to nie wiem co ty chcesz załatwiać i gdzie. Gangerzy już raczej śpią i nie obudzą się przed południem pewnie. - zignorował kpiący uśmiech kogoś kto jeszcze wczoraj był szczenięciem.

- Zaraz zaraz. Jaki zamach? Na jakiego szefa? - Oliver był ewidentnie zaskoczony - Adriana? Wie o tym? Możesz wszystko wyjaśnić?

- Pamiętajcie że doktor Kingstone to królowa, polityk. A do władzy można dojść albo brutalną siłą, albo bardzo dobrze wiedząc co robić, w tym i jak wymieniać nie znaczące informacje na te bardziej przydatne. Ona jest tym drugim typem.

- Coś mi się wydaje że to będzie długi dzień. Jeśli tak bardzo - zaakcentował ostatnie słowo - Zależy wam na działaniu od razu, to niedaleko od wyspy jest Starbucks, już mają otwarte. Nie lubię sieciówek ale blisko o tej porze otwartego nic nie znajdziemy.
 
Raist2 jest offline