Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2016, 20:33   #95
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
- Ty. Walkie-talki. - pokazał palcem na Slatera - Jak jesteś taki dobry telepata to sprawdź jeszcze raz czy ze mnie taki Playboy i czy naprawdę się złoszczę. Nie wiem naprawdę skąd wy bierzecie takie wrażenia. Naprawdę dobrze wam radzę się przespać bo osąd wam się nieco przekrzywia. Wiecie co? Idę do domu. Dzwońcie do mnie jak coś chcecie. W co wątpię żebyście chcieli. I życzę powodzenia w spotkaniu się o tej porze z Kingstone.
Miał ich już dość. Nie czekając nawet na ich odpowiedź zrezygnował z dalszej bezpośredniej z nimi współpracy. Umiejętności faktycznie, trójka miała naprawdę przydatne. Ale niski profesjonalizm (przynajmniej na pierwszy rzut oka) i zwichrowany osąd. Chociaż może to tylko wina zmęczenia.


Na dole wsiadł do stojącego na parkingu Dodge Viper SRT10 cabrio z ubiegłego roku. Ruszył spokojnie. Kierował się do swojego domu. Przespać się jeszcze kilka godzin. O dziewiątej powinna wstać Amber, trzeba przyszykować jej śniadanie.
Gdy dojechał do domu położył się spać.
 
Raist2 jest offline