Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2005, 16:43   #24
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Czyli generalnie mam zacząć od smoków, a potem zobaczymy

Ambitność... nie zawsze chodzi o jakieś mega intelektualne pozycje, czasem trzeba sięgnąć po coś co bawi, wzrusza czy po prostu ciekawi, a niekoniecznie ma za sobą zaplecze filozoficzne czy jakiekolwiek inne.
Cytat:
Napisał Merlin222
Po prostu znam ludzi zauroczonych w Tolkienie, którym nie przypadło do gustu DL, ponieważ jest napisane w innym stylu.
No i o to chodzi. Dość książek na modłę Tolkiena. Szczerze mówiąc Władcy nigdy nie skończyłam, zatrzymałam się pod koniec drugiego tomu i jakoś wolę książki inaczej skonstruowane... Bardziej "bujające się" do przodu. Co nie oznacza, że Władcy nie lubię Ale dużo lepiej mi się czyta naszego Sapka na przykład. Jeśli DL jest w innym stylu niż Tolkien, to nawet lepiej :P

P.S.: Dzięki za pomoc Przynajmniej teraz już wiem czego szukać po bibliotekach.
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem