Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2016, 18:02   #529
sickboi
 
sickboi's Avatar
 
Reputacja: 1 sickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwu
Przy inwazji orków mój wybór padł na zburzenie Oikeme z dwóch powodów. Po pierwsze było to znacznie donośniejsze wydarzenie niż zdobycie Posedainike, poległa tam też spora część hordy. Po drugie o ile mnie pamięć nie myli to wówczas miasto Posedaiona było już kupką gruzu. Zostało przecież zdobyte przez Trygajosa po tym jak opanowali je wyznawcy Megrigene. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przesunąć nieco datację. W tym samym czasie nie brałbym pod uwagę wydarzeń z Kutentcha Mchenga, które było wtedy na obrzeżach cywilizowanego świata. Poza tym pojawienie się tam orków miało całkiem inny przebieg niż w Krateii.

A skoro już przy Krateii jesteśmy. Dotychczas utrzymywałem tę nazwę w związku pewną ciągłością władzy. Wszak Trygajos uciekała na Boreios jako Król Rybak, a Sofia jako jego żona kontynuuje te tradycje w związku z małżeństwem i deklarowaną chęcią powrotu na kontynent. Jednak w związku z zachodzącymi zmianami ustrojowymi oraz politycznymi i tak od następnej tury planowałem zmienić nazwę na bardzo adekwatną, choć jeszcze nie wiem jaką

Daty dziesiętne to już moja zupełna inwencja twórcza. Stwierdziłem bowiem, że w rzeczywistej historii, nawet odległej, można z pewnym przybliżeniem podawać lata wydarzeń, czemu więc nie u nas? Powoduje to, że periodyzacja przestaje być sztucznie przyspawana do tur.
 
sickboi jest offline