Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2016, 05:55   #98
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Stoi z portretem chętnie pomogę branie żmijowej kurwy żywcem może być szalenie ryzykowne szczególnie, że pokazałem jej swoją ludzką mordę, ale obiecuję, że spróbuje - Powiedział Bill, po czym, wyciągnął do Jaya prawice, aby uściskiem przypieczętować umowę.

- To skoro tak to może jeden Klave dałbym w darze Panu Adrianowi, jeden zostawił na potrzeby drużyny a jeden dam Szarej? Jak myślicie czy to dobry pomysł? Nigdy wcześniej nie miałem nic tak cennego Pan Mentor ma swój własny a chciałbym żeby Szef wszystkich Szefów wiedział, że jestem po jego stronie... Myślałem też czy nie dać wszystkich Szarej ale wkładanie wszystkich jaj do jednego omletu zdaje się lekkomyślne no i nie wiem czy ona albo Szef nie obrażą się ? - Młody wilk zupełnie nie wiedział, co zrobić z nieoczekiwanie zyskanym bogactwem.

- Chyba rzeczywiście się lepiej zmywać, bo jeszcze nam Kojot policzy za drugą dobę - Zażartował - Cieszę się, że jedziesz ze mną Steve przynajmniej niczego nie zapomnę - Powiedział do zgrabnej latynoski.
 
Brilchan jest teraz online