Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2016, 08:06   #99
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Jayson "Godzilla" Atkinson - Pomiot Godzilli


- Szef to ma chyba lepsze i fajniejsze zabawki Bill. - uśmiechnął się mokol widząc rozterki młodego wilka. Bill miał coś w sobie takiego, że może najbrzydszy, może najbardziej śmierdzący ale jakoś nie dało się go nie lubić przez tą prostoduszność. Aż chciało mu się pomóc. Dlatego zastanowił się nad jego problemem tak jak by był jego problemem.

- I myślę, że by powiedział jakby chciał jakiś. A jakby miał wątpliwości co do twojej postawy to by cię tu teraz nie było z nami. No a jesteś. - wzruszył wielkimi barami Kierowca. Wydawało mu się to oczywiste ale chyba Bill'owi niekoniecznie skoro tak mówił.

- Ale to łup wojenny. Nie zgarnąłeś go ze śmietnika czy ulicy, nie ukradłeś tylko wyrwałeś z łap zabitego wroga. To łup. Łup godny i ofiary i myśliwego. Tak ja to widzę Bill. - położył mu wielką miedzianoskórą łapę na ramieniu. Spoważniał też nieco by było wiadomo, że nie stroi sobie żartów w tej chwili. Potem ruszyli korytarzem w stronę schodów by wyjść na zewnątrz do czekającego KITT'a.

- Ale mówisz prezent... - Godzilla podrapał się po wygolonej czaszce główkując nad słowami wilkołaka. - Dla Szarej? Tak, chyba tak. Dobry pomysł. Ona też jest wojownikiem jak i my. Powinno jej się spodobać. I kobietą. Kobiety lubią prezenty. Poza tym ogólnie fajnie jest dostać prezent i jak ktoś o nas pamięta nie? A masz może gdzieś ten klave tutaj? Może mozna by go jakoś obrobić skoro ma iść na prezent. Wiesz co Bill? A jedź z nami na złomowisko. Tam się pomyśli na spokojnie co dalej z tym zrobić co? - zaproponował mokol wilkołakowi. Czarna bryła sportowej superbryki była już widoczna i KITT na powitanie zamrugał światłami.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline