Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2016, 13:38   #100
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Oj, tak się zamyślam, że stoję i nic nie robię przez jakąś chwilę. Szybko jednak się ogarniam, bo ileż można bujać w obłokach i jednak poddaję się ciekawości.
Zupełnie zapominam, jakie miałam wcześniej plany, bo teraz podchodzę do rozmawiających, rozpoznając w jednym z nich Tura.
- Heeej, Tur! - witam go bardzo entuzjastycznie, jak to w sumie mam w zwyczaju. - Co tam? Jak tam? Fajnie, że w końcu jesteśmy na stałym lądzie, co nie? Chociaż pewnie po uzupełnieniu zapasów znów ruszymy w drogę.
Staram się zagadać tak, jakbym wcale nie podsłuchała wcześniejszej rozmowy. Wszak to bardzo niegrzeczne podsłuchiwać, a jestem osobą z natury dobrą i bardzo sympatyczną, więc nie mogę się przyznać, że PRZYPADKIEM podsłuchałam. Ale może czegoś więcej się dowiem?
 
Pan Elf jest offline