Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2016, 17:01   #102
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Oczywiście zachęcając do polowania nie miałam na myśli żeby ktokolwiek wybierał się na nie po ciemku. Rano chętnie zbadam sprawę razem z ochotnikami.

Jem orzechy, ktoś mi kiedyś powiedział, że orzechy działają dobrze na mózg i chyba miał rację. Coś właśnie mi przyszło do głowy.
-Ten zwierz na pewno umie pływać, ale wcale nie musi być wodny. Może przybycie statku przeszkodziło mu w posiłku i wyniósł się na drugi brzeg żeby zjeść w spokoju.- dzielę się swoimi przemyśleniami.

-Zamiast przenosić się dalej od jeziora, lepiej przysunąć się bliżej ognia.- sugeruję tym którzy się zaniepokoili. – Ogniska rozpala się na granicy obozowiska, a posłania układa w środku.- dzielę się swoją mądrością życiową, rysując plan patykiem na ziemi. Wiadomo, że większość zwierząt wodnych, czy lądowych do ognia nie podejdzie.
 

Ostatnio edytowane przez Agape : 30-11-2016 o 17:53.
Agape jest offline