Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2016, 13:05   #101
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Michael odprowadził wzrokiem Cola. Wzdrygnął się na głos w głowie Jeffa. Zaczął sądować otoczenie w poszukiwaniu źródła. Szybko przyznał się do tego drugi nowy. Jeff tak mu było.
- Miło mi poznać taką umiejętność i jej posiadacza.- Kiwnął głową do Slatera. Po czym czekał na odpowiedź Angie. Bardzo go interesowało jaki zasięg ma ta umiejętność i jaką moc. No i skąd się wzięła.

KITT-owcy z Billem pojechali na złomowisko. Oli do siebie. Michael został sam z Jeffem.
- Nie ma co tu siedzieć. Z kojotem nie chcę się rozliczać.- Uśmiechnął się porozumiewawczo do nowego.
- Ja pojadę się wyspać po tych zabawach z ostatnich dni. Jak coś dajcie znać.- Zwrócił się do Slatera.
- Wiem. Mieliśmy działać, ale chyba wszyscy przy tym powinni być. Wszystkich na raz nie da rady omamić.- Powiedział.
- Jak chcesz możesz ze mną się zabrać.- Zaproponował.
 
Hakon jest offline