Wątek: Amnezja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 16:25   #2
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Zak podniósł się cały obolały z ziemi.
-Co się stało?… Gdzie ja jestem ?- Rozejrzał się po okolicy i dostrzegł, że nie tylko on leżał nie przytomny. Skronie pulsowały mu z bólu. Otarł twarz z piachu i zaczął rozmyślać nad swoją sytuacją lecz nie mógł nawet przypomnieć sobie własnego imienia, wprowadziło go to w nie małe zakłopotanie. Spojrzał pod nogi i zobaczył na ziemi drewniany łuk i plecak. Rozejrzał się na około lecz nie było przy nim nikogo.
-To chyba należy do mnie- Powiedział do siebie i pozbierał rzeczy. Zorientował się, że nosi na plecach pusty kołczan…
-Coś się musiało tu stać…- Próbował sobie coś przypomnieć ale od razu ból w jego skroniach nasilił się.-Będę musiał znaleźć jakieś strzały, mam złe przeczucia…
Jego uwagę zwróciła dwójka przerażonych ludzi stojących przy jednym ze stoisk i wóz przy fontannie.
-Może ci ludzie będą się orientować w sytuacji…- Ruszył chwiejnym krokiem w stronę stoisk, rozglądając się nie ufnie po wszystkich obecnych na placu. Zmartwił się widząc, że wszyscy mają ten sam wyraz zakłopotania na twarzy…

Po drodze rozglądam się za czymś nie typowym, śladami.
 
Zak jest offline