Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2016, 18:53   #104
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Podejrzewam, że kiepskie szanse mamy na ucieczkę Ulryka i jednooki zaznajomieni są z lasem itd. reszta nie. :-/
może kozak jest nietutejszy ale czuje się niedoceniony

Cytat:
Napisał Mroku Zobacz post
[indent][justuj] Kozak dobył więc miecza i unikając opadającego topora jednego ze zwierzoludzi, wyczekiwał swojej szansy. Ta nadeszła po trzecim uderzeniu - napastnik odsłonił się na tyle, że Sapieha bez większych problemów przejechał ostrzem miecza po jego bebechach. Bryzgnęła ciemna jucha, a chaośnik zwalił się ciężko w błocko.
Mistrzu jedna uwaga, choć wole miecz/szable i nawet w ramach broni jednoręcznej wpisałem nadziaka , to generalnie walczę zgodnie z profesją czyli dwuręcznym toporem. Aż pomyślałem, że się w poście pomyliłem ale nie
Cytat:
więc po oddaniu strzału dobył topór i czekał.

i tak odwrót to nasza jedyna szansa i uważam, że damy radę. Raz Mroku daje nam taryfę ulgowo, albo mamy sporo szczęście jak na razie (nagroda za szybkie tempo?), a poważniej myśmy obcy w tym lesie, zieloni tez się raczej tu nie urodzili i działają na obcym terenie. Ważne, żeby nie dać się im okrążyć, czy zepchnąć w pułapkę, bo i tak to nie są główne siły. 160 chłopa zginęło, więc musi być coś tu jeszcze silniejszego.
Nasza szansa to albo szczęście, jakaś umocniona osada z resztką tego pierwszego oddziału, albo trzęsawiska, mokradła (oni są ciężsi, może się zapadną, podtopią, będą wolniejsi). Wąwóz, rzeka czy inne wąskie przejście nic nam nie da, strzały, bełty się skończą, a i oni mogą mieć może jakiś strzelców. Zwiążą nas walka, reszta obejdzie bokiem i nas wybiją. Jakaś jaskinia to też była by pułapka.
Ja się przyłączam do zdania, że najlepsze co możemy zrobić to wycofać się na z góry upatrzone stanowiska obronne
(w zamku hrabiego XD)


postaram się odpisać dziś/jutro
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline