Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2016, 21:29   #102
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Aril Uisur
Imię prawdę powiedziawszy zupełnie nie pasuje. Niziołki mają w większości imiona poprzez zdrobnienie imion niemieckich (np. Max, Ludo, Hugo, Albert), bądź charakterystyczne dla tolkienowskich hobbitów. Podobnie z nazwiskami. Miękko brzmiące nazwiska niemieckie oraz przydomki w rodzaju Haleberry, Greenfoot, Furfoot, Brandysnap, itd.

Podobnie portret zupełnie nie pasuje pod względem stylistyki. Być może jestem zbyt konserwatywny pod tym względem, ale chodzi mi raczej o coś prostszego, np. taki obrazek.

Historia ogólnie dobrze, poza:

Cytat:
Z chęcią ukrócił by żywot chłopa gdyby nie to ze ten ma na farmie zaprzyjaźnionego maga, który rozerwał by go na strzępy ognistymi pociskami.
Warhammer to niekoniecznie system, w którym w co drugiej karczmie siedzi po kilku magów. Tym bardziej, szansa, że jakiś chłop przyjaźni się z magiem (większość ma o nich, czy to licencjonowanych, czy nielegalnych, bardzo złe zdanie) jest właściwie żadna.

Cytat:
Nie wiem jakie umiejętności i zdolności mu nadać, prosiłbym o pomoc.
Pisałem o tym już kilka razy - tym zajmiemy się dopiero w komentarzach z tymi, którzy się dostaną.
 
Fyrskar jest offline