Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2016, 00:18   #106
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Celuję do zwierza. Mam go na muszce i widzę przez celownik strzelby jak pada, próbuje powstać, ryje o ziemię. Wreszcie skręca się w moją stronę. Celuję w drugie oko, mam czas. We jest za mną, więc nie wejdzie w linię strzału, zaś ork jest po mojej prawej. Raczej nie zdąży. Głowa zwierzęcia obraca się. Widzę jak oko szuka celu. Znajduje! Źrenica zwierzęcia rozszerza się jakby na potwierdzenie moich przypuszczeń i daje sygnał do pociągnięcia za spust.

Kolejny huk niesie się po lesie, gdy kolejna ołowiana kula leci w kierunku zwierzęcia. Chciałem zachować głowę jako cenne trofeum, ale z bronią wystającą z oczodołu nie będzie prezentować się tak okazale.
Trudno.
 
psionik jest offline