Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2016, 00:52   #107
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Wbijam rogaczowi Kolec w oko, bo bydlę odwróciło ku mnie łeb zasłaniając pierwotnie upatrzony cel, to jest kark pod czachą. Muszę puścić rękojeść, aby ostrze nie wysunęło się z oczodołu przelatującego obok mnie łosia.

Poprawiam w garści Szpilkę, zanim zadam kolejny cios, bo Xaw, jak zwykłem sobie zdrabniać Xawerego, znowu odpala rurkę. Czekam więc, aż huknie.

Jeśli łosiu nie padnie od kulki, to schowam Szpilkę, lecz wskoczę mu na łeb i obiema rękoma wepchnę Kolca, aż bydlakowi sztych wyjdzie dupą.

Czuję głód, zjem więc sobie potem na polanie parujące serce tego dzielnego, a durnego łosia, co się takich przechujów jak my nie lękał.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline