Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 18:11   #21
Lardmen
 
Reputacja: 1 Lardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodze
Szedł przed siebie ... Nie odwracał się do tyłu . Chciał jak najszybciej zapomnieć o tym co widział . Lecz myśl o tym że stracił rodziców , wciąż mu wracała do głowy
- Ktoś wiedział po co przyszedł . Wszystko zostało nienaruszone , tylko to , co z wyglądu wygląda niepozornie ale jest ważne dla mnie zostało skradzione . - . Szedł tak ścieżką , aż spotkał Enta , najwyraźniej też nie był w dobrym humorze . Postanowił spytać się go o porade ...
- Co to za potworność mogła zrobić coś takiego z moim lasem , moim kochaniutkim lasem - Szlochał cicho drzewiec - Witaj Encie . Mam do Ciebie ogromną prośbę . Doradź mi , co mam teraz robić . Widziałeś co stało się z moim domem , zapewne też wiesz , co zostało skradzione . Proszę . Powiedz mi co robić . Ja już po prostu nie wiem co mam z tym zrobić . - Zapytał Elf . -[i] Tak , wiem co skradli Ci źli ludzie , bardzo źli . Musisz się pogodzić z tym losem , ale jednocześnie walczyć o odzyskanie skradzionego przedmiotu . Znajdź jakąś grupę wędrowców . Powinni Ci pomóc . A teraz , przoszę Cię . Zostaw mnie samego z tym lasem -
 
Lardmen jest offline