Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2016, 22:13   #41
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Hej!
Jak widać, akcja zmierza ku małemu finałowi.
Chciałem połączyć trochę Wasze postaci, żeby siebie odciążyć, bo prowadzenie 5 solówek pochłania mnóstwo czasu Vesca stworzyła opuszczony dom Lilliane (i samą Lilliane), a ja uznałem, że to może być rudera, w której jest Imogen. Ale wcześniej planowałem połączyć Alice i Sharifa tym hotelem. I tak wszyscy zaczęli lepić mi się w głowie Jedynie Lotte jest oddzielona od pozostałych, ale za to ma ważną rolę.

Następujące wątki:
1. Alice i Sharif.

Przyjaciółka Alice została zawleczona w niecnych celach przez trzech Rosjan (ten o jasnobłękitnych oczach to Siergiej, on przywiózł Natalie do domu Lilliane; Sasha to pijak, który przywiózł Imogen, Aleksiej to pan z dwoma czyrakami). Warto zauważyć, że w chwili obecnej dopiero co weszli do szopy i najpewniej jeszcze do niczego bardzo poważnego nie doszło, jednak bez wątpienia nikt tam nie zamierza się ociągać.
Jednak Alice nie jest aż taka bezbronna, bo obok niej leży Tyler z pistoletem i samochód. Może zrobić kilka różnych rzeczy i wpaść na różne pomysły.
Sharif jest natomiast namawiany przez kolegów do odjazdu, jednak usłyszał magiczne słowo "IBPI", które nie powinno zostać wypowiedziane przez Rosjan... BTW, zna tę trójkę. Na dodatek obydwoje, Sharif i Alice, znają układ domu, bo oboje mieszkali w nim, choć rzecz jasna nie jednocześnie.

Oczekuję Was na wspólnym doku.

2. Natalie i Imogen.
Tutaj trochę mniej intensywna akcja, choć może być trochę upiornie, gdyż krzyki Maxinne są dobrze słyszalne (obok krzyków Tiny, choć to krzyki innego rodzaju). Imogen też powinna jakoś odpowiedzieć Marisol, w każdym razie ważne jest to, że detektywi nie są zupełnie bezbronni, choć jak widać w rysunku poglądowym, są outnumbered w skali 2:1.

Oczekuję Was na wspólnym doku.

Warto zauważyć, że Wasza czwórka jest tylko pozornie oddzielona w dwie sceny. Jesteście blisko siebie i może to różnie potoczyć się.

Tutaj jest wspólny obrazek poglądowy.


3. Lotte
Lotte zaraz do kogoś zadzwoni, pytanie do kogo i co powie.
Jest w tym wszystkim ważna, gdyż posiada - w przeciwieństwie do Bogdana Goreleva! - pełną, trzystronnicową listę.

Termin do 11.12.
Pytanie trochę przedwczesne, ale mamy już grudzień i zastanawia mnie, jak będzie u Was z dostępnością w święta.

Pozdrawiam!
 
Ombrose jest offline