Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 17:51   #46
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Dzięki za miłe słowa

Cytat:
Po powtórnym przeczytaniu, dopatrzyłam pewną gapę w twoim poście Ombro... Chyba, że to ja gdzieś to zgubiłam, ale... Skąd Alice miała swój dowód, skoro torebka została w knajpie, a jej ubrania w hotelu?
Bo ona zostawiła tę torebkę przy stoliku, tak? Kompletnie o tym zapomniałem
Zrobimy tak: Alice zostawiła torebkę przy stoliku w Melvyn's --> torebka trafiła do rąk złodziejaszków wraz z kosztownościami innych gości --> przy podziale włoska mafia ogarnęła, że torebka należy do Alice --> Maxinne w rozmowie ze swoim włoskim kontaktem odkryła, gdzie jest torebka Alice i to było już wtedy, kiedy zaatakowały ją wyrzuty sumienia i uznała, że pomoże Alice chociaż w ten sposób, że postara się odzyskać jej torebkę (to trochę naciągane, ale wciąż możliwe) --> wysłała Tylera na zakupy i w tym supermarkecie Tyler odebrał torebkę --> torebka była w samochodzie, kiedy już Alice do niego wsiadała.

Wiem, to trochę skomplikowane, ale Alice musi poświadczyć swoją tożsamość, aby Rosjanie nie zrobili z nią tego samego, co z Maxinne

A to mi przypomina:
Byłbym mega wdzięczny, gdybyście wszyscy uzupełniali swój ekwipunek w panelu postaci (w Twoim przypadku, Morri, byłoby dobrze, gdybyś do niego wpisała cokolwiek, bo wciąż świeci pustkami). Jak jest pięcioro ludzi i znacznie więcej NPCów, to trochę mogę zaczynać się gubić, co kto ma. A wyrobienie w sobie nawyku uaktualniania spisu ekwipunku będzie już bardzo przydatne na misji, żebyśmy nie musieli bawić się w Kto Wziął Ze Sobą Impliker, jak to było w pierwszej części
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 05-12-2016 o 17:55.
Ombrose jest offline