Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2016, 20:26   #102
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ostrza dyskusja

Bill uważnie wysłuchał opinii Muszkieterów oraz wyjaśnienia Wuja Aleksandra na temat konieczności przestrojenia Klevów do nowego właściciela z pomocą szamana w końcu podjął decyzje - Macie racje nie ma, co dawać szefowi, bo się mój mentor wkurwi z tego samego powodu nie mogę dać panu Pricowi. Stąd chcę dołączyć do Wilków Szarej, która jest neutralna nie narażę się za bardzo w ten konflikt, bo ona jest neutralna, ale będę miał zabezpieczenie - Wyjaśniał swój tok rozumowania widać było, że wbrew pozorom nie jest taki głupi przynajmniej w niektórych aspektach polityki miał o tyle szczęścia, że środowisko, w którym się wychował przypominało pod pewnymi względami relacje wilkołaków.

- Ale jeżeli dałbym jej wszystkie trzy wyszedłbym na mięczaka, który chcę ją przekupić, dlatego jeden zatrzymam dla siebie skoro są takie cenne drugi dam Szarej a trzeci niech będzie wspólną własnością Rozjemców! Na pewno się przyda, jako karta przetargowa albo coś! Potem postanowimy, do kogo dostroić - Ogłosił wyraźnie zadowolony ze swojej decyzji.

Dojazd

Arnul wziął graty Chrisa z samochodu Mika - Wybaczcie, ale ja muszę pojechać na Ragnarze, bo będzie nam potrzebny żeby pojechać do klubu - Dopiero, gdy założył kask i usiadł za kierownice adrenalina opadła i poczuł jak bardzo jest zmęczony na szczęście demoniczny pojazd był lepszym kierowcom od siedzącego na nim przysypiającego wilkołaka, więc bezpiecznie dojechali na złomowisko Jaya.

Bill ponownie był pod wielkim wrażeniem zdolności Angie spróbował zgodnie z umową przypomnieć sobie jak najwięcej o blondynie, lecz tak naprawdę nie był wstanie dodać wiele do tego, co powiedział Godzilla.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-12-2016 o 10:33.
Brilchan jest offline