Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2016, 05:27   #24
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon
Chyba jednak ustąpię miejsca kinkubus, którą uważam za bardzo dobrą graczkę i widzę, że ma pomysł i polot w takiej sesji większy niż mój.
Ten pomysł na postać porzucałam już konsekwentnie, więc pewnie mam większe pojęciem czym zagrać, ale bez przesady
Bardzo trudno jest mi osadzić postać w świecie gry, szczególnie, że wybrzydzam.

Z tego co ja zrozumiałam, Clutterbane przyjmie nawet dwie osoby, bo inaczej to ja nie chcę się wcinać przed Ciebie. Pierwszy się zgłosiłeś, dostałeś nawet zaproszenie.
Nie wymiękaj, oni liczą na Ciebie

Cytat:
na przykład zaangażowaniu całej rodziny w Kult Przedwiecznych
Może jakiś nieudacznik w rodzinie próbował, ale przedwieczni postanowili go zignorować i zamiast tego skupili uwagę na mojej postaci, której głowa dla nich była jak bożonarodzeniowy prezent? Wolałabym schować te mroczne kulty pod skórę i nie obnosić się z tym do poziomu kółka okultystycznego.

Cytat:
Pomysł nawet bardzo pasuje do dekadenckiego Viridistanu, gdzie religią państwową jest Armadad Bog i mile widziane jest biczowanie się rybim ogonem
To pojechałeś
Czytałam te dwa wpis trochę, niezłą jazda, ale ja chyba nie wsiądę. Nie chcę postaci złej ze złej krainy i złego kraju wyznającej złe bóstwo. Jak przeczytałam o piciu krwi składanych ofiar, no to od razu mogę powiedzieć, że to trochę zbyt edgy na mój gust

Cytat:
Mogłabyś wpompować całą swoją energię w rozwinięcie tła fabularnego, a ja posiedziałbym w wolnej chwili nad cyferkami i zaproponowałbym Ci z 2-3 warianty.
Musiałabym to wszystko czytać, co masz na blogu? :<

Z lepszych wieści, znajomy mi pożyczył podręcznik. To o tyle lepiej, że zważywszy na różnorakość opcji (czytałam wyłącznie tą jedną klasę), wolałabym sama wybierać, ewentualnie poprosiłabym o pomoc z wyborem zaklęć.

Cytat:
najbardziej przekonywującą mocą tej postaci jest dla mnie create thrall [...] Nie ma górnego ogranicznika liczby tak zniewolonych istot.
"That creature is then charmed by you until a remove curse spell is cast on it, the charmed condition is removed from it, or you use this feature again."

Ale to 14 poziom, nie ma co się głowić, nie przeżyję tak długo
 
kinkubus jest offline