Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2016, 10:13   #28
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
kinkubus działaj dalej

Clutterbane Niestety zbytnio różni się nasz pogląd na postać. Ty lubisz wyraziste postacie. Ja mętne, które w sesji szlifuję.
Nie raz zrobiłem postać i myślałem że taka a taka będzie a sesja zweryfikowała to i drużyna. Zupełnie zmienił się mi pogląd na postać i jej odgrywanie.

Tego barbarzyńcę trochę widziałem jak z Diablo i z Conana. Wiedziałem, że ma być jakiś wyjątkowy i liczyłem, że po prosto będzie brutalnie silno/skuteczny. Będzie robił krwawą sieczkę.
Niestety nie wiem czy będzie ponurakiem czy wesołkiem (ogólnie to przedstawiłem) chce zobaczyć jak podczas gry będę go czół.

Masa jest materiałów po angielsku co mnie przeraża. Świata nie znam. Tylko z tych dwóch gier komputerowych i to też parę ładnych lat temu grałem więc zapomniałem sporo.

Będę czekał na jakąś klasyczną przygodę. Od zera do bohatera Na wzór gier komputerowych co wymieniłem.

Dzięki jeszcze raz za zaproszenie, ale nie chciałem zrobić zamieszania.
 
Hakon jest offline