Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 20:36   #44
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Proszę... Litości. Konfucjusz urodził się 551 lat przed Chrystusem
Przyznaję, że wkuwanie dat było czymś, czego nigdy nie udało mi się opanować na historii

Cytat:
Patrząc po starożytnych, greckich filozofach, poglądy religijne puszczano im płazem. Co więcej nawet muzułmanie powielali ich nauki.
Taa..tylko, że greccy filozofowie to byli jednocześnie ludźmi nauki matematykami, botanikami i wynalazcami... A na nich naukach opierało się także nauczanie w chrześcijańskim świecie.
Późniejsi filozofie bawili się już głównie w rozważania teologiczne...Jednym uchodziło to płazem innym nie..W końcu rozwazanie, a liczbie aniołków na główce szpilki to jedna, a podważanie dogmatów religijnych to inna sprawa.

Cytat:
Nigdzie nie przeczytałem "Chce zostać krzyżowcem żeby bronić biednych, chrześcijan" Raczej: "Chcę walczyć z poganami".
Smutne ale prawdziwe: "Walczyć i zabijać wroga, nieważne w imię jakiego boga "
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem