Wątek: Amnezja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 21:18   #4
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Wstaje i rozgląda się zaskoczony -Przeklęty niech będzie ten kto mi to uczynił - powiedział sam do siebie rozcierając obolałą skroń. Nic nie pamiętał. Kim był? Co tu robił? Podniósł z ziemi rzeczy które były chyba jego własnością Na drewnianej lasce wygrawerowano imię Maxius . "Tak chyba mam na imie"
Wziął laskę do ręki i poczuł jakby w jego żyłach plynąl ogień a nie krew. Magia? Tak był magiem lub czymś w tym rodzaju pamięć o czarach wróciła tego nie da się wymazać z pamięci ... przynajmniej nie całkowicie. Rozejrzał się dokoła dostrzegł starca nieopodał siebie. Podszedł do niego i zapytał -Witaj człowieku czy możesz mi powiedzieć Co u licha tu się wyrabia?- Był wściekły i żądny zemsty. Zemsty na magu lub demonie który mu to uczynił . Nieważne kto to lub co dorwie go to już postanowione...
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline