Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2016, 20:37   #19
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Drewno było wilgotne, ale dzięki pomocy Luny udało jej się nieco je osuszyć, a potem rozpalić ogień, który cudownym blaskiem i ciepłem zalał zimne wnętrze zrujnowanej wieży. Tropicielka uśmiechnęła się do małej czaromiotki i powiedziała:
- Przygotowanie jedzenia zajmie trochę czasu. Jeśli Elvin pożyczy mi swojego kociołka mogę ze śniegu, suszonego mięsa, które zabrałam i kilku roślin, które zebrałam po drodze, przygotować ciepłą, pożywną zupę. Yetarowi na pewno bardzo przyda się taki posiłek. Mrugnęła lekko do ciągle naburmuszonego chłopaka. W tym czasie możesz zejść na dół i sprawdzić czy jest tam coś ciekawego, tylko uważaj na siebie. Walaja i tak nie zejdzie do podziemi, po za tym doskonale widzi w ciemności i ma świetny węch, więc będzie mogła nas ostrzegać przed ewentualnym niebezpieczeństwem z zewnątrz, ale z tym co spotkamy na dole w środku, będziemy musieli poradzić sobie sami.

Nikomu się nie przyznała do swoich lęków, ale myśl o zejściu dalej w ciemność, była dla niej równie przykra jak dla młodej pantery.
 
Eleanor jest offline