Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2016, 22:18   #114
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Słuchaj sytuacja jest taka, że żeby zyskać pomoc żeby załatwić sprawę to musiałem pomóc komuś innemu, co byli na krótszym liczniku niż ten, który mi dałaś skończyło się to tak, że spotkałem się z małym kryształkiem, od którego dostałem taki wpierdol, że musiałem odwiedzić lekarza i poczekać aż sytuacja przycichnie - Wyjaśnił szeptem dla niewtajemniczonych pewnie zabrzmi to jakby wziął amfę i miał wypadek przy tripie - Właśnie zamierzam się umówić ze znajomym żeby zrobić to, co żeśmy omawiali? Masz coś do dodania? Może jakieś info o "słodziaku”, które pobudziłyby moje wsparcie do współpracy? -Spytał.

Gdyby dostał jakieś dane o tym całym Sugerze może Jim byłby bardziej skłony do pomocy? Niezależnie od tego czy dostanie coś po za opierdolem po skończeniu rozmowy z gotką puści SMSa hipnotyzerowi.

Cytat:
Hej pstrykacz pamiętasz, że mieliśmy tą robotę z miste J? Wchodzisz w to? Bo zamyka się nam okno na działanie a myślałem, że będziesz chętny odpłacić się pinglarzowi i jego gorylom?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-12-2016 o 22:21.
Brilchan jest offline