Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2007, 22:44   #31
Serpentia
 
Reputacja: 1 Serpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znany
Arianne de Lenfent
Po zakończonej rozmowie kieruję się do pokoju. Widzę jak Thierry smacznie śpi wykończony i bezwładny. Przypomina mi się jego wypchana złotem sakiewka. Uśmiecham się paskudnie do siebie. Będziesz moja. BY nie robić sobie problemów wyciągam sztylet i cicho podchodzę do łóżka kompana. Nawet nie drgnął. Szybkim i sprawnym ruchem podcinam mu gardło. Nie zdążył nawet krzyknąć. Zabieram sakiewkę jego rapier, który był lepszej jakości i wychodzę. Przed wyjściem rzucam Michałowi dwie złote monety.
- Za nocleg, kłopoty, pościel i pozbycie się ciała. Interesy z tobą to sama przyjemność. Do następnego razu Michale.
Wychodzę na ulicę i idę do sąsiedniej noclegowni. Wynajmuję pokój za jakiegoś miedziaka, którego dostałam jeszcze od grubasa. Zaryglowuję drzwi i kładę się spać zadowolona z siebie. Jutro opchnę komuś stary rapier i kupię ubranie bo to jest obleśne.
 
__________________
:swir: I don't suffer from my insanity, I enjoy it. :swir:
Serpentia jest offline