Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 09:04   #23
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Strażnik powitał was salutem. Gdy okropny jazgot unoszących się żelaznych wrót ucichł, odpowiedział wam: O gospodę pytacie? Mamy tutaj chyba i z dychę, ale najlepsza jest ta... no... ej, Adolf, jak ona mia... A, no tak, wiedziałem, od razu wiedziałem. Pójdziecie teraz prosto, na bodajże piątej dróżce w bok będzie taki dość wysoki, drewniany budynek. To karczma "Pod Dwiema Kłodami". Serwują tam najlepsze piwo khazadów... O, widzę że macie i samych krasnali! Jak miło jak miło! Krasnale zawsze u nas mile widziane! No ale wracając do gospody... Jeżeli macie ochotę coś zjeść, to polecam tamtejszą karkówkę, najlepsza w całym Middenlandzie, wierzcie mi na słowo. - w tym momencie nachylił się do was - A... Powiedzcie mi... Jak, do licha, udało wam się przetrwać noc w Drakwaldzie, co?
 
Yaneks jest offline