Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2016, 01:38   #31
Cooperator
 
Cooperator's Avatar
 
Reputacja: 1 Cooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumny
-Takich cudaków może tam być więcej, uważajcie na siebie - oznajmił Wilbur. Zerknął na kłusowników.-Znacie się na swojej robocie, panowie - powiedział bardzo uprzejmie.-O ile zrozumiałem naszego... gościa, to na pokładzie może być całkiem niezły kawał zwierzaka. Jeżeli chcecie wrócić do gościnnego lochu mojego bratanka, kimże jestem, by was powstrzymać. Jeżeli jednak upolujecie to diabelstwo, wasze przewinienia zostaną wam darowane. Skoro Przedwieczni pozwolili nam wyjść na ląd, to zapewne po to, byśmy mogli podejmować decyzje, nim wrócimy do morza. To jak, panowie?

Nie czekając na ich odpowiedź zwrócił się do Seamana.

-Wchodzimy, ale ostrożnie. Poślij kogoś zręcznego na klify z czerwonym płótnem. Jeżeli zauważy inne okręty, niech da nam znać. A teraz zobaczmy, jakie to bogactwa ze wschodu wpadły nam w ręce.

Jego przeważnie martwe oczy rozbłysły, ciesząc się na darmowe towary znacznej wartości, które mogły zwiększyć aktywa Darkwaterów.
 
Cooperator jest offline