Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2016, 09:11   #48
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Gabriel skinął głową mnichowi.
Spojrzał jednak na towarzyszy:
-Macie racje, nie mam prawa decydować za Orillion, ale wierzcie mi, gdyby rzekł że zniszczy połowę Torilu moja odpowiedź była by taka sama. Nie wolno ufać czartom z piekieł - jedyne co potrafią to oszukiwać. Wierzcie mi, gdyby mógł, gdyby moc maga nie utrzymywała portalu, na pewno już by z niego wypełzł cuchnąć siarką i sam go zabrał. Chcecie żeby śmierć Waszych przyjaciół poszła na marne? Sami o tym mówiliście - Krasnolud i Kapłan stawili czoła złu które czyhało na trakcie. Oddali życie by chronić Was i niewinnych. Chcecie splamić ich honor układając się z piekielnikiem i oddając mu niewinnego?!- wykrzyczał prawie wskazując palcem na czarodzieja.
- Jeśli wciąż brak Wam odwagi zrobię co trzeba...- ścisnął mocniej miecz i skinął mnichowi.
-Zakończmy tą farsę...- mruknął bardziej do siebie czekając na ruch mnicha.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline