Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2016, 13:39   #14
WolfSet
 
WolfSet's Avatar
 
Reputacja: 1 WolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemuWolfSet to imię znane każdemu
~Hmmm, fucha niby prosta, ale to na prostych najłatwiej umoczyć~pomyślał Miszka.
-Możemy iść na żywioł, ale lepiej to zaplanować na spokoju. Dobrze by było na początek przejąć strażnicę, nie powinno być z tym problemu. Stróż nie wylewa za kołnież, wezmę od karczmarza coś mocniejszego i się do niego przejdę. Za pół godziny strażnik nie będzie problemem- powiedział Michaił i udał się w stronę karczmarza.
-No no, widzę mości karczmarz, że tanio naszej skóry nie sprzedałeś, szlachciura Ci grosza nie pożałował. Będziesz jednak musiał nam jeszcze pomóc, nie krzyw mnie się bo karku za ciebie nadstawiamy. Po pierwsze cza mi dzban mocnej horyłki. Nie wiesz co to horyłka? Siwucha kiepie, czyściochą ją też zwiecie w Imperium!!! Po drugie trzeba nas wyprowiantować na tydzień . Nie sap mnie tu i nie ma dyskusji, jak się nie podoba to sam na tą łajbę zapieprzaj.
Gdy karczmarz przyniusł Miszy dzban wódki kozak udał się ponownie do towarzysz.
-No to ruszam mości panowie, nie zapomnijcie po mnie wpaść przed akcją, będę czekał w strażnicy.A i karczmarz przyniesie wam wałówę na wycieczkę, sprawdźcie czy cham aby nie oszukuje na porcjach.
To powiedziawszy złapał swój plecak, dzban i uśmiechając się szelmowsko wyszedł z karczmy. Kiedy był już na zewnątrz staną z boku karczmy, upewnił się, że nikt go nie widzi, pociągną niewielki łyk, potem zaczerpną siwuchy ręką i schlapał sobie ubranie tak, żeby przeszło zapachem alkoholu . Następnie zataczając się mocno udał się w kierunku strażnicy. Na miejscu załomotał w drzwi i krzykną donośnie:
-Dobry człowieku, otwórzta z łaski swojej bo piździ tu na zewnątrz jak u Carycy Królowej Lodu w łożnicy!
 
WolfSet jest offline