Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 09:31   #41
Ruchi
 
Reputacja: 1 Ruchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skałRuchi jest jak klejnot wśród skał
Nie chodzi o to ze od razu chce wychodzic : ) chodzi jednak o to ze mimo wszystko wysoko poziomowa postac nie bedzie miala wiekszego problemu z ta zgraja choloty co sie znajduje po za miastem, a w miescie nie powino byc zbyt wielu, a wlasciwie nie wiecej niz 2-4 postacie tak mocne jak nasze i moze z 1-2 mocniejsze, innaczej gra robi sie maks sztuczna, oczywiscie nie wyklucza to mozliwości ze w zamku tego maga mozna spotkac jakiegos krwiozerczego łupieżceumysłow, czarnego smoka, albo innego zgreda. Bo wiem z wlasnego przykładu ze tak naprawde postacie o wysokich poziomach sa "niemalże nie powstrzymywalne", i jaka kolwiek chec ograniczenia tego prowadzi ze nagle okazuje sie ze zamiast bycia jednym z najwiekszych herosow nasze postacie zostaja zwyklymy szmatami i kazdy wokol moze im wkopac : )

Wiem ze sie troche czepiam, i przepraszam za to ale nie chciałbym wiedziec czy jezeli z jakiegos powodu moja postac postanowi opuscic miasto i zabic kilka goblinow nie okaze sie ze nagle cały swiat jest przeciwko mnie i nagle pojawia sie jakis goblinski rycerz na worgu ktory przeszywa mnie swoja lanca zostawiając verryaldzie paskudna dziure w ramieniu po czym okaze sie ze owa bron byla zatruta i moja postac pada omdlala od ran, po czym budzi ją swąd dymu i trzask ogniska rozpalonego aby ugotować z niego jakąś smaczną zupke : )
 
__________________
"Celem jest szczęście, brak cierpień, wszelkie przyjemności. Dlaczego mamy się bać śmierci, jeżeli gdy my jesteśmy to jej nie ma, a gdy nas nie ma, to śmierć jest?"
Epikur z Samos
Ruchi jest offline