Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2016, 12:33   #24
Cooperator
 
Cooperator's Avatar
 
Reputacja: 1 Cooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumny
W sumie, to weszliście w dialogi między sobą, więc dam Wam chwilę, zanim popchnę akcję do przodu. Nie wiem, czy nie lepiej będzie Wam użyć GDoca (Natalia i Monika oraz Michał, Niko i Paulina), zostawiam to Wam.

Natomiast generalnie prośba, byście - nawet jeżeli Waszej postaci nie ma w jakiejś scenie - mniej więcej czytali to, co inni gracze piszą i całe posty MG. Ja wiem, różne są szkoły RPGowania, niektórzy nawet w realu wychodzą, albo zakładają słuchawki, jak ich postaci gdzieś nie ma :P Ale to moim zdaniem niezbyt pomaga opowieści. Jest nas dużo, strona za stroną i tak będzie lecieć, nawet przy krótkich postach, powtarzanie tych samych informacji po kilka razy tylko wprowadzi chaos.
 
__________________
"Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje"
Jan Kochanowski
Cooperator jest offline