Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2016, 19:20   #51
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
LoL mnie nigdy nie jarał i to nawet pomimo faktu, że swego czasu siedziałem w gronie jego opłacanych testerów. Obserwując jak Nami gra, sam zacząłem od jakiegoś czasu grać w LoLa i głównie gram na nierankedowym SR. Nie wiem skąd ta krytyka toksycznej społeczności LoLa, bo tak naprawdę w każdej grze MMO spotkacie napinaczy i nie ma tu żadnej narodowej zależności. Mnie to po prostu już dawno przestało ruszać, grałem nałogowo w gry MMORPG i przyzwyczaiłem się do wyzwisk, do osób życzących mi bolesnej śmierci lub obrzucających mnie błotem, bo zapytany o narodowość powiedziałem, że jestem Polakiem. No trudno... Nie reaguję na to, nawet nie uczestniczę w rozmowach na czacie, bo gdybym chciał grać naprawdę profesjonalnie i taktycznie, to grałbym w towarzystwie swoich znajomych, a nie randomowych typów w nierankingowej grze. Równie dobrze mógłbym grać z wyciszonym czatem i drużyna by na tym nie ucierpiała, bo staram się robić to co ode mnie jest spodziewane. Na napinaczy i trolli po prostu szkoda czasu i nerwów.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 12-12-2016 o 19:34.
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem