Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2016, 20:17   #52
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
@Warlock

Naprawdę? Ale ty tak serio?

Czy to, że ma się znieczulicę na toxic players wystarczy? Hah. Dla mnie należy takie jednostki usuwać z gry i tyle. Jeżeli wrócą - i tak będzie kolejny ban i ich ból. Nie gram ze znajomymi, bo i ich nie mam jakoś masakrycznie dużo (hah x2), co mnie jakoś wcale nie boli. Jedyną osobą, z którą gram, przez jakiś czas dnia, to mój mąż. Z gry z randomami nauczysz się więcej w kwestiach samego operowania swoim champem, umiejętnościach radzenia sobie z graczami o zupełnie różnej palecie znajomości mechaniki gry i tak dalej... Nie wiem, ale mnie 5 osób z mojej paczki w każdym meczu po prostu zaczęłoby nudzić.

Czy zamykasz oczy jak widzisz toksycznego w normalnym świecie? Nie? Dla mnie to to samo, tyle że można dołożyć cegiełkę do jego płaczu z powodu wydanych RP i IP. Może w przyszłości pomoże.

Uczestniczyłam aktywnie w Trybunale, póki jeszcze ten był. Nie żałuję czasu poświęconego na niego, jako że widziałam cudaczne rzeczy.

Tak naprawdę nie widzę powodu, aby wszem i wobec rozgłaszać jakiej narodowości jestem. Co to kogo obchodzi? LoL po prostu przekonał mnie, że tutaj tym bardziej należy olać kwestię i tyle.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 12-12-2016 o 20:21.
Zell jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem