WÄ…tek: League of Legends
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2016, 21:49   #53
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Chyba chodziło o to, że jak ktoś chce pograć dla samej gry, bo mu się podoba, to czemu jakieś toksyczne persony mają nam to psuć? Wycisza się takiego na czacie i się gra, a po partii się zgłasza. Może wyjdę na konfidenta, ale ja non stop zgłaszam napinaczy I jeszcze mnie to cieszy, ech.
Także to, że są toksyczni ludzie, no to i tak będą i nic z tym nie zrobimy, trzeba albo przywyknąć, albo im cisnąć no, albo ostatnia opcja - po prostu wyciszyć czat.

No i też nie zgodzę się z opinią, że więcej czy też lepiej się nauczysz czempa, jeśli będziesz grał z randomami. Ja grałam zawsze premade 5 ze znajomymi i to dzięki nim wygrałam te 34 partie normali oraz nauczyłam się mojego czempa. Podpowiedzi na TSie były warte wiele więcej niż opryskliwość randomów
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem