Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2016, 11:59   #34
czajos
 
czajos's Avatar
 
Reputacja: 1 czajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwu
- Nie mydl mojemu koledze oczu honorem Knut - odpowiedział zamiast Pierre, Maximilian - Honor wymagał by od nas oddania cię prosto w ręce kata - mówił lekceważącym tonem jakoby samo to, że Shimerfeld postanowił się odezwać było bez znaczenia - i właśnie za taką opcją orędował mój przyjaciel - tu wskazał na Rycerza - i tylko to, że dostrzegłem w twej marnej osobie cząstkę użyteczności pozwoliło mi go odwieźć od takiego twojego, nader nędznego zakończenia -

- Więc jeśli łaska odpowiadaj na pytania, bo nie jestem tak miłą osobą jak wskazywała by na to moja maniera. - teraz ton Maximiliana był lodowacie zimny - I jak mówię odpowiadaj to myślę o pełnych kształtnych frazach nader ciekawej opowieści, a nie nędznym "napewno lepiej niż w Nuln". Bo jak będę miał ochotę Cię zarżnąć to nie potrzebuję wiele.- gdy skończył to zdanie cień zniknął z jego twarzu - Więc powtarzam, choć serdecznie tego nie cierpie, jak tam interesy ? Odpowiadaj tak jak tego od Ciebie oczekuję, a będziesz wolny. -
 
__________________
Nowa sesja dark sci-fi w planach zapraszam do sondy

Ostatnio edytowane przez czajos : 13-12-2016 o 13:21.
czajos jest offline