Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2016, 18:05   #23
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację

Norinowi nie podobał się pomysł na tą akcję. Pomijając jego ogólny brak chęci do przyjęcia tej robotym to wolał to zrobić jakos pocichu i bez zbędnego zabijania. Po co zabijać biednych flisaków? Nawet nie wiedzieli czy to że byli złodziejami jest prawdą.

Widząc najpierw biegnącego Kislewczyka na łódź a potem przyszłego maga, który również chętnie chciał "na szybko i hura" pozbyć się problemu.
Sam wstał i rzekł:
- Poczekaj, poczekaj. Według mnie taki plan to nie plan. To znaczy możemy tak zrobić ale jak podejdziemy takim tłumem to na pewno jeden z drugim zacznie cos podejrzewać. Na Grungiego to nie ma szans powodzenia. Poczekajcie niech pomyślę - rzekł wycierając swoją fajkę a następnie dekilatnie chowając ją do plecaka.

- Pomysł któregoś z Was by podpłynąć to dobry pomysł. Możemy ich zajśc z kilku stron na raz. Proponuję by jeden lub dwóch podpłynęło z tyłu łódki i gdy reszta bedzie mocować się ze strażnikamie na brzegu szybko go uciszyć. Tylko bez zbędnych trupów bo wtedy na pewno nie mamy co się pojawiać w okolicy w pobliżu stróżów prawa.
Możemy tak zrobić że ja ze szlachcicem podejdziemy by trochę pogaworzyć następnie podejdź Ty magu i przy pomocy jakiś magicznych sztuczek uśpij jego czujność. Myślę że Michaił świetnie się nada by uciszyć tego na łodzi. Wybierz sobie kogoś do pomocy, pomoże Ci wejść na tą cholerną łódkę. Jak się zgadzacie to rzeczywiscie możemy już iść
- zakończyl krasnolud.


 
Dnc jest offline