WÄ…tek: Amnezja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 14:17   #10
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
-Cholera,nie wiem co myśleć. Nawet swojego imienia nie pamiętam.A wy ? Kim jesteście Waszmoście ? Panienko ?- wysłuchał rozmowy staruszka, elfa i dość niskiej kobiety.
-Psia krew!- pomyślał- czyżby nikt nic nie pamiętał...? Jakim cudem to się stało...- spojżał w kierunku stojącego nie daleko wozu.
-Może tam jest coś ciekawego... Trzeba to sprawdzić.-ruszył szybkim krokiem lecz nagle zatrzymał się spoglądając na świątynie.
-To mi raczej nie pasuje to tutejszej scenerii... Dziwne.-odwraca siÄ™ w kierunku elfa przedstawiajÄ…cego siÄ™ jako "Zaklinacz Ognia"
-On na pewno będzie wiedział wiecej o tej świątyni.- wraca do stoisk kupców i zaczepia elfa.
-Witaj, nazywam się... eee... mniejsza z tym. Czy możesz mi powiedzieć przyjacielu co to za świątynia na tym wzgórzu?

P.S Jeżeli znajde jakieś strzały, to je biore
 

Ostatnio edytowane przez Zak : 24-05-2007 o 14:19.
Zak jest offline