Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2016, 22:20   #193
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Nowa kolejka rozpoczęta!

Potacz, Pip, Baird jeszcze nic was nie atakuje. Stoicie pod półką skalną i słyszycie te urocze ryki. Chciałbym żebyście przede wszystkim najpierw skupili się na wyprawie, potem dopiero na tej sytuacji, którą rozwiniemy albo w następnej kolejce albo pod koniec tej.(zależy od tego jak szybko uporacie się z innymi sprawami i na ile aktywni będziecie).

Baird w przesłanym wcześniej docu z roślinkami mała niespodzianka na samym dole. Jak coś to pw.

Tomasz Carl pełni tymczasowo funkcje nazwijmy to ochronne kolonii. Jest więc jak najbardziej zainteresowany zniknięciem chłopca. Możesz, ale nie musisz przyjąć, że informację o jego zaginięciu przekazuje właśnie Carl. Z chęcią rozwinę ten wątek w dodatkowych odpisach w tej kolejce (jest to nawet wskazane). Dlatego mile widziane także krótkie posty decyzyjne.

Pip to urocze autko to chyba jakieś auto postaci Bairda. Nie do końca się orientuję (heh). Nie wiem jakie tam plany ma Baird z tego tytułu, ale uznałem że będziesz jego kierowcą. Najwyżej się zmieniać będziecie :P. Jeśli będziesz chciał możemy podialogować pod lasem z Quay Mla (Mam pewien pomysł, ale to znów nic wielkiego).
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 14-12-2016 o 22:26.
Rewik jest offline