Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 16:01   #9
Lenin
 
Reputacja: 1 Lenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znany
Słowa Joanny sprawiły, że Aleksander po raz kolejny nie wiedział jak zareagować. W jego umyśle kłebiły się miliardy myśli. Co takiego chciała mu powiedzieć kobieta, która odwiedziła jego pokój, kobieta która zna jego imię i jak się wydaje fakty przez niego nie znane. Co chciała przekazać mu Joanna, wiedział, że aby się dowiedzieć musi jej wysłuchać.
Zamyślenie Aleksandra trwało kilkadziesiąt sekund jednak jemu wydwało się jakby minęło conajmniej kilka minut. W końcu przerwał milczenie i postanowił odpowiedzieć, w tym samym momencie wszystko na zewnątrz jakby ucichło.

- Proszę mów, chcę dowiedzieć się skąd mnie znasz i jaki jest cel Twojej wizyty Joanno... jeśli wolno i mnie zwracać się do Ciebie po imieniu.
 
__________________
7 lat i 16 dni poza forum, ale nareszcie wróciłem. Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze mnie pamiętają :)

Ostatnio edytowane przez Lenin : 24-05-2007 o 16:04.
Lenin jest offline