Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2016, 19:01   #279
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Gdy zbliżyli się do zabudowań, dźwięki i głosy stały się wyraźniejsze.
- A bodajby ci ta marnawa kuśka do resztek zgniła!!! Ty łachudro, ty krowi placku, TY GÓWNIA... NIE DOTYKAJ MNIE!!!
- Ale Juleczko, przecie ja nie wiem, o co... - odpowiedział, a właściwie odpisnął męski głos. Wymiana zdań najwyraźniej miała miejsce w głównej izbie gospodarstwa.
- MYŚLISZ, ŻE NIE WIEM!!! MYŚLISZ, ŻE NIE WIDZĘ! A MASZ, PSI SYNU, KMIOCIE KAPRAWY!!! - znowu rozległ się łomot. - POZNAŁAM SIĘ JUŻ JAK SE TĘ NOWĄ MYCKĘ Z KUTUSIKAMI NABYŁEŚ! BY ZA PAŃSKO ROBIĆ I PO OBEJŚCIACH SIĘ CAŁYMI DNIAMI WŁÓCZYĆ!!! - to wydawało się prawie niemożliwe, ale tubalny ryk kobiety stawał się coraz głośniejszy, dało się w nim wychwycić już nawet rzężenie dobywające się z głębi jej wstrząsanych wściekłością płuc.
- Ale Juleńko, przecie ja ino...
Przerwał mu dźwięk rozbijanej ceramiki. Rozbrzmiał też bolesny jęk.
- GERDRUD MI POWIEDZIAŁA! MŁODZIUTKIEJ SIKORKI CI SIĘ ZACHCIAŁO, CO STARY CAPIE? TAK MNIE NA POŚMIEWISKO CAŁEJ WSI WYSTAWIĆ, JA CI ZARAZ...!!!
- O nie... Julka, Juleczka... schowaj no ten nóż, nie żartuj!!! -
pisnął.
 
Tadeus jest offline