Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2016, 20:05   #6
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
1. Co to jest gestalt?
2. Czy wiadomo coś o tym kręgu druidów, jak on tam wygląda, jakie bóstwa wyznają? Czy może dla większości mieszkańców nie jest to wiadome?
3. Może mi się przydać do historii postaci - gdzie dokładnie leży to to wszystko? Chodzi mi o mapę całego Faerunu, bo nazwy The Green Fields, Troll Mountains i The Snakewood nic mi nie mówią.

Mam na razie dwa koncepty, muszę się zdecydować na któryś. Jeden to strażnik miejski (pewnie wojownik), drugi to myśliwy. I tu mam nadzieję na pomoc jakieś mechanicznego wyjadacza... Jak mogę zrobić myśliwego? :P Jako pierwsze skojarzenie nasuwa się tropiciel (podobno słaba mechanicznie klasa, ale sądząc po tym, co Gettor napisał o mechanicznym balansie, MG raczej nie zechce nas pozabijać ;p ), tylko ta magia... Raz, że nie pasuje do zwykłego myśliwego, a dwa, że tropiciel to ktoś taki przywiązany do natury, tak po druidzku, a to nie pasuje do mojego konceptu postaci. A może wziąć parę poziomów tropiciela, zanim pojawi się magia, i potem rozwijać wojownika? Będę mógł spokojnie rozwijać umiejętności
Wiem, że są jakieś inne klasy a la tropiciel, ale cóż, w SRD to chyba tylko Planar Ranger (nieee) i Urban Ranger (ten z kolei chyba za mało z naturą ma wspólnego, jak dla mnie, wiedzy o naturze nie ma).
Chyba że... parę klasów zwykłego tropiciela, a potem Urban Rangera?

Chyba nie wypada mi spamować wątku moimi mechanicznymi sprawami, gdy jeszcze nawet nie wiem, czego chcę, dlatego może napiszę na PW, jak jakaś dobra dusza będzie chciała mi doradzać.
 
Kawalorn jest offline