Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2007, 17:00   #49
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Nie czepiłem się bo tematem było kim byś chcał być jak by ci przyszło żyć w świecie fantasy.
A koń mógł nosić ja na swym gdzbiecie przy siodle, w skórzanych torbach (których w tym momęcie nazwy nie pamiętam).

Lecz to off-top. Więc wracajmy do tematu.

Wracając do asasynów. Mieli oni jakieś kontakty z templariuszami. Nie przyznawano się do tego. Jako przyszły archeolog oglądam ostatnio spoto różnych filmów typu discavery i włąsnie o tym była mowa.
Assasin wywodzi to angielska nazwa Hashasin (czy jak się to piesz) i właśnie od hashu się to wywodzi. Jak już pisałem ćpali ich żeby myśleli że są niewidzialni Zakon kilku złapał i potem jakieś tam kontakty mieli. Zapożyczyli od nich kilka technik wywiadowczych i mordowania. Kościół przyją templariuszy nie assasinów. Lecz to dyskusja do innego tematu.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"

Ostatnio edytowane przez Malkav3 : 24-05-2007 o 17:07.
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem