Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2016, 23:19   #3
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Ja już nie powiem, co potrzebuje MG do prowadzenia czasem dłuższej rozgrywki. Często tworzę specjalnie stronę do sesji. Część z treści jest jawna inna nie. Mapki, interakcji, obliczenia, spis wątków, tabelki itd. No ale nie o tym.
Z tego co mi się wydaje LI jest jakie jest, gdyż chyba właśnie nie ma dostępu do flaków tego wszystkiego. Ojciec dyrektor wyjechał i nikogo niema. Czy jakoś tak..

Jeśli chodzi o zarządzanie treścią i dzieleniu jej na różne tematy itd. to w pewnym sensie OneNote ma ciekawy schemat. Choć nie używam, gdyż potrzebuję czegoś znacznie lepszego.
Zgadzam się, że po pewnym czasie gdock męczy. Śmiga, jest kompatybilny z stronami googla i wix, ale jednak fajniej było mieć coś więcej. Mógłbym wymieniać co, ale większość wypisał już Proxy. Musiałbym temat sobie opisać, gdyż zazwyczaj po prostu utyskuję na brak jakiś funkcji i tyle...
Program mógłby być nawet do instalowania na kompie (jak dla mnie) z jakąś możliwością udostępniana treści. Ze swojej strony co najwyżej mogę oferować jakieś graficzną pomoc.
 

Ostatnio edytowane przez Martinez : 20-12-2016 o 00:22.
Martinez jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem